DNA’ları insanlarla eşleşmedi: Dünya şokta


Son yılların UFO ve uzaylılar konusundaki en kritik gelişme geçtiğimiz Eylül ayında Meksika’da yaşandı. 3 saat süren canlı yayında uzmanlar Peru’da bir maden ocağında bulunan ve dünya dışı varlıklara ait olduğunu düşündükleri bedenleri sergiledi.

Karnında yumurta olan ve yaklaşık 1 metre boyunda olan ‘uzaylılar’ dünya medyasında kısa sürede infial yarattı. Bir yetkili cesetlerin yakın zamanda Meksika Özerk Ulusal Üniversitesi’nde (UNAM) incelendiğini ve burada bilim adamlarının onları radyokarbon tarihleme yöntemiyle yaşlarını belirlediğini ve cesetlerin 1000 yaşında olduğunu kaydetti.

Kendini ufolog ve gazeteci olarak tanımlayan, uzaylılar hakkındaki haberleri bir zamanlar çürütülmüş olan Jaime Maussan, canlı yayında dünyadaki uzmanlara çağrı yaparak bedenleri incelemelerini istedi.

Uzatılmış kafaları, üç parmağı ve Hollywood’un uzaylı tasvirlerine benzer bedensel makyajları olan küçük mumyalanmış cesetlerin 2017 yılında Peru’da bulunduğu iddia edildi. Maussan, cesetlerin yosun madenlerinde bulunduğunu ve Meksika Özerk Ulusal Üniversitesi’ndeki araştırmacıların her ikisini de incelediğini ve içlerinden birinin “yumurta” içerdiğini aktardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x