Survivor Yunus Emre, eşi Beria’dan gelen videolu mesaja verdiği tepkiyle gündem oldu!

Survivor All Star’ın yarışmacıları Yunus Emre Özden ve Aleyna Kalaycıoğlu, bir süredir aralarındaki samimiyetle dikkat çekiyor.

Yunus Emre’nin eşi Beria Özden, daha önce bu samimiyet karşısında rahatsız olmuş ve kocasına canlı yayın sırasında “Aleyna’dan uzak dur” demişti.

“AYNI HAREKETLER DEVAM EDERSE…”

Beria Özden, gündem olan bu olayın ardından Pınar Kerimoğlu’nun Youtube kanalına konuk olmuştu. Ünlü isim, eşinin Aleyna ile yakınlık kurması hakkında konuşmuştu.

Özden, “Emre ile bu konuyu konuştuk. Kendisi bana ‘çıkan haberlere itibar etme, burada herkes benim bacım, kardeşim aklında bir soru işareti kalmasın’ dedi. Ama sivil hayatta aynı hareketler devam ederse…” diyerek elleri ile ‘saçını başını yolarım’ hareketi yapmıştı.

ANNESİ UYARDI!

Ramazan Bayramı nedeniyle Survivor’ın Mavi ve Kırmızı takım yarışmacıları aileleriyle WhatsApp üzerinden iletişim kurmuştu. Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi iletişim esnasında “Yunus Emre’den uzak dur!” yazmıştı. Aleyna ise önce ne yazacağını bilemeyip, sonra “Hepsi arkadaşım” yanıtını vermişti.

İLETİŞİM ÖDÜLÜNÜ KAZANDILAR

Geçtiğimiz günlerde oynanan iletişim ödülünün kazananı Kırmızı takım olmuştu. Dün yayınlanan bölümde yarışmacılar ailelerinden gelen videoları izledi. Yunus Emre’ye hem anne babasından hem de eşi Beria’dan videolu mesaj geldi.

“ARTIK ANLADIM”

Yunus Emre’nin anne babasıyla konuşmasının ardından ekrana eşi Beria’nın gelmesiyle yüz ifadesinin değiştiği görüldü. Yunus Emre’ye “Güllerin gülü” diyen Beria’nın Yunus Emre’ye bol bol “Seni seviyorum” demesinin ardından yarışmacının cevabı da takım arkadaşlarını güldürdü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x